PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=766773}

Tylko dla odważnych

Only the Brave
7,5 20 061
ocen
7,5 10 1 20061
Tylko dla odważnych
powrót do forum filmu Tylko dla odważnych

Jedna scena, bez wdawania się w szczegóły . Kto oglądał pewnie wie a kto zobaczy film to będzie wiedział o czym pisze. Jak na film oparty na faktach to bardzo dobrze zrobiony. Warto zobaczyć .

ocenił(a) film na 10
GA_S

To prawda. Bardzo współczuję temu chłopakowi i nikomu nie życzę tego, przez co on musiał przejść...

ocenił(a) film na 7
GA_S

a ja myślę, że chodzi o inną scenę, bezpośrednio po pożarze... nie mogłam przez nią zasnąć, wstrząsająca...

ocenił(a) film na 9
mornati

Nie prawdopodobne ale ja też nie mogłem spać spokojnie, przez parę dni w sumie tydzień po obejrzeniu dalej o tym myślę i tak jakby nie może to do mnie dojść... nawet teraz rozmyślam jak, dlaczego? Wiem dlaczego... Ale teraz nawet rozmyślam nad patentami... a może coś wymyślę, może stworze jednak taki produkt który "takim" w końcu pomoże w takiej opresji... :(((((((( Straszne, naprawdę straszne...:( Nie mogę się z tym pogodzić do tego stopnia że chyba tam kiedyś pojadę... :((
Strażak PSP kris

krisfire

Dlatego zjawiska paranormalne są faktem.

ocenił(a) film na 5
GA_S

Chodzi ci oczywiście o salę pełną rodzin i wejście jedynego ocalałego z tej grupy

ryan45

Chodzi o scenę w której chłopaki odeszli na wieczną służbę. Gdzie widać jak sprzęt leży a oni zgromadzeni wokół siebie. I przynajmniej spotkali się wspólnie tam na górze. Mocna scena.

Florianna15

Tak. Paranormalia istnieją.

ryan45

Tak. Duchy istnieją, a co, ktoś ma wątpliwości?

ocenił(a) film na 9
GA_S

Chcialem odpowiedziec, ze wiem..., wiem, o ktora scene chodzi, ...ale k&rwa tam jest tyle zajebistych scen, ze lza sie w oku kreci..
Top class!

użytkownik usunięty
ArO__

no wlasnie, wiele scen łamie serce

ocenił(a) film na 6
GA_S

A ja bym postawił na drzewo które uratowali, a które dziś jest symbolem ich odwagi i poświęcenia. To chyba najpiękniejszy "pomnik" jaki widziałem.

ocenił(a) film na 7
Grifter

Scena z "ognistym tsunami". Te kilkanaście srebrnych kocyków i przerażonych pod nimi ludzi, które miały stawić czoło nieokiełznanej potędze natury. Porażajaca ściana ognia i człowiek. Ta scena zapierała dech w piersiach. To było, jak mówił dowódca grupy o swoim wspomnieniu pożaru z przeszłości; "nigdy nie widziałem czegoś tak pięknego i strasznego".

ocenił(a) film na 7
Grifter

Jest jeszcze jeden pomnik w miejscu w którym zginęli https://media-cdn.tripadvisor.com/media/photo-s/16/28/e5/9c/20190116-124320-larg ejpg.jpg

GA_S

A mnie bardzo poruszyła scena, kiedy Marsh łamiącym się głosem, na granicy płaczu, zgłasza przez radio, że są otoczeni przez ogień... kiedy wie, że już tego nie przeżyje... i jeszcze scena kiedy o wszystkim dowiaduje Amanda... i wychodzi ze stajni z tym swoim krzykiem rozpaczy... niesamowity film... jeden z lepszych jakie ostatnio oglądałem...

ocenił(a) film na 9
GA_S

Na faktach jest każdy film, w którym oglądamy koło, które faktycznie jest okrągłe. Film jest oparty na prawdziwych wydarzeniach. Nie mylmy pojęć.

ZRYTYTWEETY

Zgadzam się w stu procentach. Nauka udowodniła, że zjawiska paranormalne, duchy jak również życie po śmierci istnieją. I kompletnie NIKT Nobody Nie ośmieli się zaprzeczyć. Nie ironia. !!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
AlexRener

A mnie na końcu ten pojawiający się niedźwiedź z opowieści Marsh'a. Jakby symbol piękna i przerażenia, trwogi. Taka bywa nasza natura a także życie. A także fakt że nic w życiu nie dzieje się ot tak. I życie każdego, każdego z nas ma wartość.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones