PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=827264}

Zabawa w pochowanego

Ready or Not
6,6 43 034
oceny
6,6 10 1 43034
6,2 23
oceny krytyków
Zabawa w pochowanego
powrót do forum filmu Zabawa w pochowanego

Samara

ocenił(a) film na 8

Świetna aktorka! Sporo osiągnie.

ocenił(a) film na 6
devid33

Slaba jest, znalazla swoja nisze w horror comedy i niech sie lepiej z niej nie wychyla. Jej krzyk, a raczej wibrujacy pisk, w scenie gdzie wyjmuje sobie sztylet z ramienia i celuje nim w rodzinke - wtf. Przewijalem chyba z 10 razy bo nie moglem uwierzyc, ze to bylo na powaznie.

ocenił(a) film na 8
celebes

Ten pisk jak to ująłeś ... też od razu wyłapałem , przewijalem kilka razy i moim skromnym zdaniem to jest pomixowane - spece od dźwięku coś tam sobie zapętlili w Sound Forge ;)

ocenił(a) film na 8
devid33

W kwestii aktorstwa nie wypowiem się. Za małe, lub za głupie role póki co dostaje. Poza tym zbyt długie przebywanie w filmach klasy B (lub nawet C), grozi zaszufladkowaniem (takim jak powyższej opinii napisano).
Za to jej uroda. Po prostu piękna kobieta. I najlepiej jej w kostiumie (też w bikini, ale mam tu na myśli piękne, bogate stroje). Spokojnie po tym filmie może zostać gwiazdą butiku ślubnego. Przepiękna! :))

ocenił(a) film na 10
devid33

Na pewno bardzo utalentowana aktorka co pokazała w tym filmie i jeszcze jednym, który widziałem, no ale póki co za mało razy ją widziałem na ekranie, żeby stwierdzić, iż jest świetna.

devid33

Jest bardzo dobra i wszechstronna. Tu była bezbłędna. Mimika,mowa ciała - fenomenalna. Urodą - krzyżówka Margot Robbie i Emmy Stone. Warsztatem tez od nich nie odstaje, tylko musi sie przebic do pierwszej ligi , tj koleżanki. Ma wszystko, ale do tego też trzeba szczęścia no i pewnie mocnego tyłka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones