PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623408}
7,2 3 875
ocen
7,2 10 1 3875
Jane by Design
powrót do forum serialu Jane by Design

podobny los spotkał "10 things I hate about you" i prawdopodobnie wiele innych seriali tej stacji.. szkoda ze twórcy ABC nie mogą przewidziec spadającej ogladalności, (w którą osobiście nie wierzę bo zarówno "Jane by design" jak i "10 things.." są produkcjami na wyższym poziomie niż "Baby daddy" czy "the secret life.." chyba że Amerykanie są na niższym poziomie ale rozwoju, że ogladają tak infantylne seriale) może zaoszczędziliby widzom rozczarowań koncząc tak po jednym sezonie..

nati789

mogli to chociaż jakoś zakończyć, zostawili nas z domysłami.

ocenił(a) serial na 7
Megi1993

też tak uważam.:)

Oliwia1812

Kurcze brakuje mi tego serialu):

cocoatea

Lepszy jest Younger

ocenił(a) serial na 9
nati789

Szczerze to ich nie rozumiem... przecież mogli by emitować te filmy nie tylko w stanach... założę się że nie 1 serial który zdjęli po 1 sezonie miałby np w Polsce czy jeśli nie u nas to np w UK dużą oglądalność... i nie mówię tu tylko o "Jane by design" ale o wielu innych serialach abc w których się zakochałam a które zdjęli z anteny :( i to z kiczowatym zakończeniem lub w ogóle bez żadnego zakończenia bo "planowali" 2 sezon ale im się nie opłacało itp :(

Tindela

Najgorzej- wszystkie seriale ABC, które się urywają zawsze mi się podobały. A jakieś inne ciągnące się przez setki lat to dla mnie kupy :( Smuteczek...

ewitaaa13

Niestety podpisuję się :( dlatego teraz ostrożniej podchodzę do tej stacji...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones