PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862353}
7,7 29 771
ocen
7,7 10 1 29771
7,4 7
ocen krytyków
Sprzątaczka
powrót do forum serialu Sprzątaczka

Serial poruszył mnie do głębi. Myślę, że bardziej zrozumieją i odczują go dogłębnie osoby, które miały styczność z poruszanymi w nim problemami. Gra aktorska - rewelacja, zwłaszcza Andie MacDowell - mistrzostwo. Świetne nakręcone sceny retrospekcji i zobrazowania emocji/lęków u głównej bohaterki. Fajna ścieżka dźwiękowa.

jessamine

Podpiszę się pod Twoją opinią, i choć nie pochodzę z patologicznej rodziny - to serial bardzo mnie poruszył. Też niesamowicie podobały mi się ujęcia z siedzeniem ,,w dołku" - dosłownie i w przenośni, proste, a mocno obrazujące. Podobała mi się też scena, gdzie Alex po prostu chciała być dobrą matką i poszła po Szmirielkę, tracąc przy tym tak wiele. Podobał mi się fakt ciągłego słuchania jednej piosenki, totalnie nieprzeznaczonej dla dzieci, ale jednak ulubionej. Podobały mi się sceny z taką oderwaną-od-życia papierologią. Generalnie serial w swojej prostocie pokazał mi bardzo wiele.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones